فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

رييس و كاركنان بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان خميني شهر با نماينده ولي فقيه و امام جمعه خميني شهر ديدار كردند.

در آستانه روز بزرگداشت شهدا مراسم استقبال از کاروان اتومبیلرانی رالی خانوادگی شاهد و ایثارگر استان اصفهان در شهرستان خمینی شهر برگزار شد.

در آسانه روز بزرگداشت شهدا یادواره شهدای کارمند شهرستان خمینی شهر برگزار شد.

روز پنج شنبه 96/12/17 مسابقات رالی جانبازان استان اصفهان با شروع  از شهر اصفهان به شهر فلاورجان رسید و مورد استقبال خانواده ایثارگران و مسئولین شهرستان و بنیاد فلاورجان قرار گرفت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با خانواده سرلشکر شهید محمد مهدی عموشاهی دیدار کرد.

همزمان با پنجم اسفندماه ،روز حماسه و ایثار خمینی شهر، فرماندار شهرستان خمینی شهر با 3  آزاده سرافراز دیدار کرد.

در آستانه روز حماسه و ایثار خمینی شهر یادواره 181 شهید عملیات خیبر و 118 شهید محله فتح آباد خمینی شهر برگزار شد.

مرحوم حاج محمداسماعیل حلوایی پدر صبور و ایثارگر شهید والامقام سردار مصطفی حلوایی به دیار باقی شتافت.

مرحوم حلوایی صبح روز پنج شنبه 3 اسفندماه 1396 پس از سال ها استقامت بر اثر کهولت سن ندای حق را لبیک گفت و در ظهر همان روز بر دوش مردم شهید پرور خمینی شهر تشییع و در قطعه والدین گلزار شهدای سیدمحمد به خاک سپرده شد.

تیم فوتسال جانبازان شهرستان فلاورجان در مسابقات فوتسال جانبازان استان که در مجموعه ورزشی شهید رجایی برگزار گردید با شایستگی مقام نایب قهرمانی استان را کسب نمود.

مسعود مقتدایی ،رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خمینی شهر، در گفتگو با رابط خبری این بنیاد به تشریح اقدامات صورت گرفته جهت بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی پرداخت.

صفحه‌ها