فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

با توجه به نياز مراكز درماني و پزشكي پس از اجراي طرح تحول نظام سلامت و در راستاي تربيت نيروي متخصص و مسلط به امور مربوطه؛ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي كشور اقدام به راه اندازي دوره هاي آموزشي كمك پرستاري با هدف تامين نيروي مورد نياز نموده است.

برهمين مبنا افراد داراي مدرك تحصيلي ديپلم با هر گرايشي ( نظري، فني و حرفه اي و كاردانش ) مي توانند با مراجعه به سايت شركت مجري آموزشي در استان اصفهان به آدرس WWW.APNAI.IR  >> لینک کمک پرستاری، ضمن کسب اطلاعات اولیه نسبت به  ثبت نام اقدام نمايند.

همچنین اطلاعات کلی و شرح وظایف شغلی افراد در فایل pdf   پیوست نیز موجود می باشد.

 شرايط جذب و بكارگيري افراد پس از اتمام دوره آموزشي:

1) اشتغال افراد درصورت نياز نظام سلامت استان به صورت شرکتی و زير نظر شركتهاي موجود و همكار دانشگاه علوم پزشكي اصفهان و شهرستان كاشان مي باشد. 

2) داشتن مدرك تحصيلي ديپلم

3) علاقه  مند به اجراي شرح وظايف تعيين شده ( به شرح پيوست )

4) توانايي پرداخت هزينه دوره بر اساس اعلان شركت آموزش دهنده 

5)رعایت کلیه شرایط و ضوابط اعلامی شرکت آموزش دهنده الزامی می باشد.

تبصره يك: ايثارگران مي توانند از تخفيف لحاظ شده وامکان پرداخت شهریه به صورت ماهانه استفاده نمایند.

 تبصره دو: درصورت تامین اعتبار ريالي و براساس جامعه مشمول دستورالعمل هاي ابلاغي امكان مساعدت مالي از طرف بنياد شهيد و امور ايثارگران ميسر خواهد بود. که شرایط و چگونگی آن پس از نهایی شدن به اطلاع افراد شرکت کننده رسانده خواهد شد.

6)  پس از ثبت نام از طريق سايت شركت مذكور با افراد تماس حاصل نموده و از ايشان جهت ثبت نام دعوت مي گردد.

 تبصره:جهت ثبت نام نيازي به اخذ معرفي نامه از بنياد نبوده و ارائه كارت ايثارگري مكفي مي باشد. 

پیوست ها: